ONLINE PORADŇA

Múdri sa pýtajú, keď nevedia. Patrite medzi nich. Pomôžeme vám zorientovať sa medzi paragrafmi.

Pravidlá Online poradne

Online poradňa je platená. Avšak kým našu cenu neodsúhlasíte, nič neplatíte. Neváhajte nám preto napísať.

Po odoslaní vašej správy cez poradňu vám príde cenový odhad našej služby. Ak s cenou budete súhlasiť, zaplatíte zálohovú faktúru. Po jej úhrade dostanete našu službu. Ak s cenou súhlasiť nebudete, jednoducho našu službu odmietnete.

Výsledkom našej práce bude zväčša stanovisko s odpoveďou na vašu otázku. Zaujíma vás, ako vyzerá?

Požadovaný výsledok (stanovisko, žalobu, posúdenie zmluvy) vám zasielame do 3 pracovných dní od prijatia úhrady. Ak si bude váš prípad vyžadovať viac času, budete o tom vždy vopred informovaný. Zatiaľ sme ale lehotu 3 pracovných dní nikomu predlžovať nemuseli.
Od nás nedostanete odpoveď v podobe nejasného právnického textu, ktorému by ste nerozumeli. Aj komplikované právne analýzy podávame ľudskou rečou.

Každú správu, ktorú dostaneme, riešime individuálne. Naše odpovede preto presne riešia vaše problémy a otázky.

V poradni riešime všetky vaše otázky a problémy. Samozrejme, tie právne jednoduchšie sú vždy lacnejšie a tie právne komplikovanejšie sú drahšie.

V rámci poradne nám môžete zaslať aj rôzne dokumenty, ktoré si prajete zanalyzovať. Radi tak urobíme.

Ak dostanete odpoveď, pri čítaní ktorej vám ešte napadnú dodatočné otázky alebo vám čokoľvek nebude jasné, neváhajte sa nás opýtať. Zodpovieme vám všetky súvisiace otázky.

Ak budú vaše doplňujúce otázky právne komplikované a budú si vyžadovať navýšenie ceny, vopred vás o tom budeme informovať. Platiť budete len vtedy, ak so zvýšenou cenou budete súhlasiť.

Recenzie a skúsenosti niektorých našich klientov

Poradili ste mi dobre

Poradili ste mi dobre. Škoda že nemám peňazí nazvyš. Inak by som si Vás najal. Súd mi bežné opatrenie zamietol s tým, že nemusí zisťovať skutkovú podstatu, čiže je lepšie chrániť podvodníkov.

Pavel

Pomohli ste mi v rozhodnutí sa

Ďakujem Vám za Vašu rýchlu a výstižnú odbornú odpoveď. Pomohli ste mi v rozhodnutí sa podať celú záležitosť na súd.

Bianka, BA

Cenovo velmi priaznive

Vyborne a rychle riesenie mojho problemu, absolutna profesionalita. Ak budem potrebovat advokata, viem kam sa obratit. Cenovo velmi priaznive!

Zuzana Turanova

Nič viac som nepotreboval

Super. Odpoveď za 1 deň. Dobre ste mi poradili a pomohli, stručne a jasne. Nič viac som nepotreboval. Ďakujem. Využijem rád Vaše služby aj v budúcnosti a doporučím ich iným.

Vlado Kosorín z Bratislavy

Odpoveď som dostala expresne, vyčerpávajúcu

Odpoveď som dostala expresne, vyčerpávajúcu, vidno, že to nebolo len narýchlo, formálne. Odporúčam !!!

Tatiana z Bratislavy

Odpoveď na otázku prišla rýchlo

Dobrý deň! Odpoveď na otázku prišla rýchlo. Bola stručná no jasná 🙂 Veľmi pekne ďakujem.

Monika z Komárna

Rýchla komunikácia a profesionalita

So službami tejto spoločnosti som bol maximálne spokojný. Ochotný prístup, rýchla komunikácia a profesionalita.

Tomáš Hornáček

Sme boli spokojní

Išlo iba o otázku na písomné hlasovanie v záujme vlastníkov bytov, kde Ste nám odporučili si ešte preveriť niektoré okolnosti, po ktorých Vaše zastupovanie už bolo bezpredmetné. Takže sme boli spokojní.

Peter

Dostala som odpoveď ako mám postupovať v mojom prípade v jedinom maily

Ďakujem Vám veľmi pekne za cennú radu. Bola zrozumiteľná a jasná. Dostala som odpoveď ako mám postupovať v mojom prípade v jedinom maily, ktorý mi prišiel do troch dní. Nebola potrebná ďalšia komunikácia. V prípade potreby sa na Vás rada znova obrátim. Predtým som písala dvom právnikom v tej istej veci. Prvýkrát ma odmietli a druhý pravdepodobne ani netušil čo riešim, napriek tomu, že poskytovali poradenstvo v tejto oblasti. O to viac si vážim Vašu pomoc a čas.

Naďa

Rýchla a zrozumiteľná odpoveď

Serióznosť pri riešení problému, rýchla a zrozumiteľná odpoveď.

Marek

Vašu online poradňu považujem za profesionálnu

Vašu online poradňu považujem za profesionálnu, Váš prístup bol rýchly a ústretový. Dostal som odpoveď, ktorá bola rýchla a zároveň mi pomohla. Za veľmi prospešné považujem aj články, ktoré na Vašej stránke postupne pribúdajú.

Juraj Molnár z Košíc

Odporúčam každému

Ľudský a vysoko profesionálny prístup. Jasné a zrozumiteľné odpovede. Odporúčam každému, kto potrebuje radu a pomoc.

Eva Berešíková

Reagovali ste veľmi rýchlo

Reagovali ste veľmi rýchlo, čo som ani nepredpokladala. Najskôr som mala obavy napísať Vám. Bola som spokojná. Určite aj v budúcnosti využijem Vaše služby.

Eva

Cítiť tu vysokú profesionalitu a odbornosť

Stručná, jasná odpoveď v priebehu niekoľko dní mi pomohla sa posunúť a rozhodnúť ako ďalej, vrelo odporúčam, cítiť tu vysokú profesionalitu a odbornosť. Ďakujem za rýchlu odpoveď 🙂

Martin, Košice

Som rada, že poskytujete takúto možnosť

Odpoveď prišla rýchlo, som spokojná. Vaša odpoveď mi čiastočne pomohla. Som rada, že poskytujete takúto možnosť, aby sa človek vedel zorientovať v probléme. Ďakujem.

Spoluvlastníčka

Maximálne spokojný

Ďakujem veľmi pekne za rýchlu odpoveď na moju otázku. Som s Vašimi službami maximálne spokojný.

Emil z Prešova

Svoju prácu vykonáva s výrazným ľudským aspektom

Pán doktor Hraška je človek, ktorý svoju prácu vykonáva maximálne profesionálne, s prehľadom a zároveň s výrazným ľudským aspektom. Takáto kombinácia je v súčasnosti veľmi vzácna a preto som rada, že som sa s prosbou o radu obrátila práve naňho. Pomohol mi, ukázal správny smer a práve vďaka nemu sa v mojom “prípade” dali veci správnym spôsobom do pohybu.

Mgr. Lenka Jalilah, PhD., Veľké Zálužie

Veľmi si pochvaľujem rýchlosť

So službami HHB advokátskej kancelárie som bola veľmi spokojná, značne mi pomohli.
Mnou napísanú zmluvu pani doktorka dôsledne prekontrolovala a opravila chybné časti.
Hovorili sme spolu aj telefonicky, pričom mi ochotne odpovedala na moje otázky a dopodrobna vysvetlila nejasné ustanovenia zákona týkajúce sa zmluvy.
Veľmi si pochvaľujem rýchlosť, akou celú vec riešila, nakoľko som potrebovala mať správnu zmluvu dosť súrne.
Prajem im veľa úspechov v ďalšej práci.

Agnesa B

Vaše služby sú veľmi nápomocné

Ďakujem veľmi pekne za váš názor a radu, tá je na nezaplatenie. Veľmi ste mi pomohli čo sa týka toho nahrávania na telefón a čo sa týka výpovede svedka tak to som si už naštudovala na internete ale vaša odpoveď ma v tom aspoň utvrdila a viem ako ďalej postupovať. Som veľmi spokojná s vašimi službami odpoveď bola rýchlo a poučná. Myslím si ze vaše služby sú veľmi nápomocné hlavne keď človek nemá skúsenosti a nevie si sám poradiť. Ďakujem veľmi pekne vaša rada mi veľmi pomohla.

Petra Kováčová

Teším sa na ďalšiu spoluprácu

Ďakujem Vám za veľmi rýchlu odpoveď na moju žiadosť. Vaša odpoveď mi pomohla. Teším sa na ďalšiu spoluprácu v budúcnosti, prajem pekný deň.

Štefan z Plešivca

Som rada, že takéto niečo tu funguje

Bola som veľmi spokojná s komunikáciou. Odpoveď prišla veľmi rýchlo a poradili ste mi. Ďakujem. Som rada, že takéto niečo tu funguje.

miriam220

Konečne, že existuje niečo také!

„Super! Konečne že existuje niečo také! Ušetrí nám čas, cestu aj peniaze!

Štefan Bognár

Vaša poradňa je výborná vec pre ľudí v súčasnej dobe

Pozdravujem Vás,
Vaša poradňa je výborná vec pre ľudí v súčasnej dobe. S Vašou pomocou – odpoveďou som bol spokojný a prajem Vám veľa úspechov v ďalšej Vašej činnosti. Ste jedna z mála poradní, ktorá je ochotná ozrejmovať znenia dnešných zákonov v ktorých majú problém sa orientovať vyštudovaní právnici ( neustále zmeny a doplnky zákonov , ktoré platia určitý čas a zasa sú menené ) nie to ľudia bez právnického vzdelania.
Ďakujem Vám.

Ing. Stanislav DYK

Vďaka za podporu, v týchto chvíľach až vzácnu

Veľmi skorá odpoveď,žiaľ len ma utvrdila,že na Slovensku majú právomoci aj veľmi nezodpovední a lajdácki exekútori, ktorí z vysoka kašľú na exekučné zákony a ich dodržiavanie,dokonca aj to jediné právo návrh povinného brániť sa proti exekúcii ignorujú a na žiaden súd na rozhodnutie ho nepošlú.Dlžník,ktorý od začiatku komunikuje a dokonca uhradí všetko aj s exek.trovami je dobrý dlžník,jediný plati hneď tak nech plati čím dlhšie,aby mal pán exekútor pravidelný prijem,keď už nič.Vďaka za podporu,v týchto chvíľach až vzácnu od JUDr.Mareka Hraška,ktorý si našiel ten čas,aby nám aspoň trochu poradil ako postupovať ďalej.Žiaľ dlžník je a ostáva vďaka nezodpovedným exekútorom,len vyvrheľ a neplatič,aj keď mnohokrát len pre pár dní omeškania,zato je ten dlžník zlatá baňa pre takého exekútora,lebo kým sa ten nerozhodne,že exekúciu zastaví,tak dlžník príde o toľko financií,že platenú právnu pomoc si už ani nemôže dovoliť a bohužiaľ ani mu nikto nepožičia.Aj tak vďaka aspoň pánovi doktorovi M.Hraškovi za rady a súcit.Uvítala by som,len prijateľnejšie ceny,aby si to už beztak v mnohých prípadoch neprávom zdieraných ľuďoch,ktorí sa len snažia dovolať svojich práv mohli v svojej ťažkej situácii aj dovoliť.Ľudský prístup a aj malá rada od advokáta zadarmo je dnes výnimočnosť,ale aj tak veľké ĎAKUJEM pán JUDr.Marek Hraška.Prajem veľa spokojných klientov.

Eva M.

Vyriešili spor k veľmi úspešnému ukončeniu

Touto recenziou by som sa chcela veľmi pekne poďakovať Advokátskej Kancelárii HHB, konkrétne JUDr. Marekovi Hraškovi, ktorý ma zastupoval a pomohol mi vyriešiť môj dlhodobý súdny spor k veľmi úspešnému ukončeniu a to vďaka jeho vysokej profesionalite.

M.D.

Výstižná a promptná odpoveď

Výstižná a promptná odpoveď na moju otázku, dokonca doplňujúce upozornenia iba za slovko ďakujem. Ešte raz ĎAKUJEM!

Ján Repko z Bratislavy

Maximálna spokojnosť

Maximálna spokojnosť pri riešení môjho problému.

Lenka, Skalica

Dostačujúca a poučná

Odpoveď bola dostačujúca a poučná.

Milan z Partizánskeho

Veľmi mi pomohla

Ďakujem veľmi pekne za rýchlu odpoveď na moju otázku, veľmi mi pomohla.

Malotová, Levice

Celkový dojem veľmi pozitívny

Ďakujem pekne za radu, v realizácii budeme pokračovať. Celkový dojem veľmi pozitívny. Som rada, že som na Vás narazila online a teším sa, že existuje takáto forma. V prípade potreby si kontakt ukladám a budem Vás doporučovať.

Tamara

Veľmi profesionálne a promptne

S právnymi službami HHB som nadmieru spokojný. Poisťovňa nám odmietla preplatiť náklady na opravu čelného skla aj keď sme mali vinníka. Mesiace som sa snažil argumentovať s poisťovňou, skúsil som NBS a úplne zbytočne. Pán Hraška z HHB so mnou komunikoval od prvej chvíle veľmi profesionálne, veci vybavoval promptne a problémy riešil okamžite, ako vznikali. Behom pár dní bola podaná žaloba a poisťovňa po doručení platobného rozkazu musela poistné plnenie vyplatiť.
Odporúčam všetkým, ktorí majú podobný problém, aby kontaktovali HHB a verím, že budú spokojní.
Ďakujem veľmi pekne a prajem všetko dobré.

Rastislav Chmelár

Výborná vec

Výborná vec pre ľudí, ktorí nemajú možnosť poradiť sa inak s odborníkom.

Júlia zo SNV

Navrhované riešenie je výborné

Vážený pán Hraška,

ďakujem veľmi pekne za odborné poradenstvo. O Vami odporúčanom spôsobe poskytovania záznamu som sa nikde nedočítal. Navrhované riešenie je výborné.

Momentálne autoservis akceptoval moje oznámenie bez potreby poskytnutia záznamu a čakám na oficiálnu odpoveď.

Ďakujem veľmi pekne.

S pozdravom

Ing. František Hirja

František Hirja

Už dávno som sa nestretla s tak profesionálnym, ľudským a zároveň promptným prístupom

Už dávno som sa na Slovensku nestretla s tak profesionálnym, ľudským a zároveň promptným prístupom ako v prípade pána JUDr. Mareka Hrašku. Pre mňa jednoduchú a banálnu zmluvu do detailov preskúmal, navrhol niekoľko možností riešenia. Chcem sa veľmi pekne poďakovať za skutočne profesionálny prístup.

Catherine Faith, Žilina

Ďakujem

Ďakujem Vám za rýchlu a odbornú právnu pomoc.

SG, HC

Máte chuť napísať vlastnú recenziu alebo odporúčanie? Nech sa páči. Vopred vám ďakujeme.