AUTOMATICKÉ ZMLUVY

Zautomatizujeme vašu právnu administratívu

Ako funguje automatická zmluva?

Automatickú zmluvu si vytvárate vypĺňaním jednoduchého webového formulára. To znamená, že ak viete vypĺňať webový formulár, viete si spraviť aj automatickú zmluvu. A keďže webové formuláre sa nachádzajú takmer na každej internetovej stránke (eshopy, kontaktné formuláre), veríme, že s nimi už máte bohaté skúsenosti.

Zadaním potrebných údajov a zodpovedaním niekoľkých otázok si sami stvoríte zmluvu, akú práve potrebujete. Po vyplnení webového formulára si zmluvu stiahnete vo WORD alebo PDF verzii, vytlačíte a podpíšete. Jednoduché, nie?

Čo prináša automatizácia zmlúv?

0%
0%

Úsporu času

V automatických zmluvách nikdy nezadávate jeden údaj dvakrát. Napíšte ho len raz a automaticky sa vyplní na všetky potrebné miesta v zmluve.

Nemusíte v nich hľadať, ktoré údaje a kde ešte treba vyplniť. Všetko máte prehľadne zhrnuté vo webovom formulári.

Toto všetko tak výrazne šetrí čas, že vyplnenie automatickej zmluvy je oproti bežnej vzorovej zmluve o 70 - 90 % rýchlejšie.

Elimináciu chýb

Keď vytvoríme klientom vzorové zmluvy, zväčša si ich potom sami vypĺňajú a menia. A robia chyby a právne nezmysly.

S automatickými zmluvami toto nehrozí. Dovolia vám robiť úpravy v zmluve tak, aby ste si neškodili. Vďaka tomu ich môže bezpečne tvoriť ktorýkoľvek zamestnanec, ktorý nemusí mať právne vedomosti.

Chybu môžete urobiť len gramatickú, a to keď zle vyplníte údaj do webového formulára.

Omnoho príjemnejšiu prácu

Pracovať s niekoľkostranovým dokumentom plným textu, kde je potrebné len na niektorých miestach niečo doplniť, upraviť a najmä na nič nezabudnúť, je únavné. A nudné. Automatizáciou túto nudu minimalizujeme.

Webový formulár, cez ktorý zmluvu tvoríte, je prehľadný a nevynechá žiadne položky. Zmluvu máte hotovú za chvíľku a bez chýb.

To z tvorby zmlúv robí príjemnú prácu a nie len únavnú nevyhnutnosť.

Čo vám dokážu priniesť naše automatické zmluvy?

Ak parlament prijme nové zákony, ktoré sa budú týkať vašej automatickej zmluvy, môžeme vám potrebné zmeny do nej priamo zapracovať. Vám už len dáme vedieť, že práca je hotová a budete si ďalej bez starostí generovať svoje zmluvy.

Keďže ide o bonusovú platenú službu, môžete sa podľa svojich finančných možností rozhodnúť, či si prajete strážiť legislatívne zmeny týkajúce sa vašej zmluvy non-stop, raz za niekoľko mesiacov alebo raz ročne.

Prax vám priniesla potrebu urobiť niekoľko zmien vo vašej automatickej zmluve? Alebo vám len napadli vylepšenia a úpravy, vďaka ktorým sa vám bude s automatickou zmluvou lepšie pracovať alebo bude vaše podnikanie právne bezpečnejšie?

Žiadny problém. Kedykoľvek sa na nás obráťte, povedzte nám, čo by ste radi vo vašej automatickej zmluve upravili a my vám potrebné zmeny do nej veľmi rýchlo zapracujeme.

Pre koho sú automatické zmluvy vhodné?

Pre kohokoľvek, kto potrebuje použiť jednu zmluvu aspoň 15 - 20 krát.

Automatizované môžu byť napríklad tieto druhy zmlúv:

  • pracovné zmluvy
  • zmluvy pre realitné kancelárie
  • zmluvy pre developerov

  • zmluvy o nájme nebytových priestorov (kancelárií)
  • rôzne kúpne zmluvy
  • rôzne zmluvy o spolupráci

Aká je cena automatickej zmluvy?

Cenu stanovujeme tak, aby si ju mohol dovoliť každý, kto si zvykne dať urobiť svoje zmluvy advokátovi. Ak medzi takýchto ľudí už patríte alebo zvažujete, že sa na nás obrátite s požiadavkou pripraviť vám zmluvu, môžete cenu automatickej zmluvy počítať nasledovne:

Príprava klasickej zmluvy

100,00 EUR

Príprava tej istej, ale zautomatizovanej zmluvy

120,00 - 200,00 EUR

Ako môžete vidieť, automatická zmluva vás vyjde drahšie približne o 1,2 až 2-násobok toho, čo by ste zaplatili za klasickú zmluvu. O koľko drahšia je automatická zmluva oproti klasickej závisí od toho, aká komplikovaná je automatizácia (koľko rôznych možností a kombinácií do nej potrebujete zapracovať). Myslíme si ale, že táto cena je vzhľadom k tomu, čo automatická zmluva prináša, stále veľmi dobrá.

K cene za vypracovanie automatickej zmluvy musíte pripočítať ešte malý licenčný poplatok vo výške 5,00 EUR bez DPH mesačne za 1 zmluvu (dokument). Tento poplatok vám ako hotový náklad budeme účtovať na 12 mesiacov vopred. Ak ale budete chcieť automatickú zmluvu zrušiť skôr, žiadny problém. Náklady za nevyužité mesiace vám vrátime.

Aké zmluvy sa dajú zautomatizovať?

Akékoľvek! V tomto skutočne neexistujú limity. Vieme vám zautomatizovať:

  • zmluvy, ktoré vám napíšeme úplne od začiatku
  • zmluvy, ktoré už používate, ale pred automatizáciou vám ich právne skontrolujeme (zrevidujeme)
  • zmluvy, ktoré používate, máte dobre napísané, len ich chcete zautomatizovať
  • iné právne dokumenty (žiadosti, formuláre, návrhy), ktoré máte záujem zautomatizovať

Jediným obmedzením automatizácie je jej rentabilita. Tvorba automatickej zmluvy je drahšia ako tvorba klasickej zmluvy. Aby sa vám táto zvýšená investícia oplatila, mala by sa automatizovať taká zmluva, ktorú budete potrebovať použiť aspoň 15 - 20 krát.

V akom formáte môže byť automatická zmluva vygenerovaná?

WORD

Vygenerovaný dokument môžete ďalej podľa potreby upravovať.

PDF

Bez možnosti robiť zmeny (ak im potrebujete zabrániť) rovno tlačíte.

Dosť už bolo slov.

Poďte si rovno vyskúšať jednu vzorovú automatickú zmluvu:

(UPOZORNENIE: Vzor zmluvy je určený len na jeho vyskúšanie po technickej stránke. Použitie vygenerovanej zmluvy v praxi realizujete na vlastné riziko.)

Páči sa vám naša automatická zmluva? Chcete aj vy takto príjemne tvoriť zmluvy alebo iné právne dokumenty? Delí vás do toho už len  krok.

Vyplňte formulár nižšie a odošlite nám žiadosť o cenovú ponuku. Ak ju prijmete, do niekoľkých dní budete aj vy používať automatickú zmluvu.